Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Rekonstrukce elektroinstalace – I. etapa -...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 21.05.2013  
Datum zahájení zadávacího řízení 21.05.2013
Označení verze Aktuální  (28.05.2013 18:55:10)
Systémové číslo P13V00002765
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Rekonstrukce elektroinstalace – I. etapa - zpracování projektové dokumentace
Druh Služby
Popis Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace ve RDS a výkon autorského dozoru ke zpracované projektové dokumentaci, inženýrská činnost k projektu Rekonstrukce elektroinstalace. Jedná se o zpracování dokumentace, která bude sloužit jako podklad k výběru dodavatele realizace rekonstrukce elektroinstalace v budovách Střední školy, Havířov – Prostřední Suchá, příspěvková organizace.
Jedná se o zpracování projektová dokumentace ve stupni prováděcí dokumentace včetně rozpočtu a slepého výkazu výměr (tato projektová dokumentace musí být zpracována v souladu s vyhláškou 499/2006 Sb. a 231/2012 Sb.).
Předmětem zakázky je dále autorský dozor vztahující se k realizované projektové dokumentaci při realizaci stavby s předpokládanou časovou alokací 20 hodin.
Vyvstane-li při zpracování projektové dokumentace potřeba vyřízení příslušného povolení a k tomu zpracování jiného stupně projektové dokumentace, je tato a související činnosti součástí předmětu zakázky.
Součástí předmětu zakázky je i provedení analýzy současného stavbu (některých učebnách a místnostech již proběhly výměny rozvodů – jedná se o cca 10 % objektu).
Předmětem projektové dokumentace je kompletní rekonstrukci slaboproudu a silnoproudé elektroinstalace v objektech Střední školy, Havířov – Prostřední Suchá, příspěvková organizace. V roce 2007 proběhla rekonstrukce hlavní přípojky vč. rozvodné skříně. Rekonstrukce elektroinstalace proběhne v několika etapách, přičemž projektová dokumentace musí být na tyto etapy členěna. Rozdělení do jednotlivých etap bude provedeno zhotovitelem dokumentace, přičemž zadavatel předpokládá následující členění: hlavní přístupové komunikace
(chodby), tělocvična, posilovna, výdejna a dále členění do ucelených částí dle budov a podlaží. Cílem této etapizace je možnost realizovat předmětnou rekonstrukci po částech v závislosti na finančních prostředcích. Pro každou etapu tudíž bude zpracován samostatný výkaz výměr.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Technické projektování
Datum ukončení příjmu nabídek 31.05.2013 11:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Střední škola, Havířov – Prostřední Suchá, příspěvková organizace
IČO 13644271
Adresa
Kapitána Jasioka 50
73564 Havířov – Prostřední Suchá
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 216094

Nahoru