Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

„Průmyslový objekt č.p. 161 JÍVKA“

Výpis systémových zpráv

Upozornění: Zadávací řízení bylo zrušeno
Datum uveřejnění 15.11.2017  
Datum zrušení 23.02.2018
Označení verze Aktuální  (28.02.2018 09:40:00)
Systémové číslo P17V00008399
Stav zakázka byla zrušena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky „Průmyslový objekt č.p. 161 JÍVKA“
Druh Stavební práce
Popis Podrobnosti provedení díla jsou uvedeny v projektové dokumentaci k zadání stavby a ve výkazu výměr, který upravuje rozsah realizace. Stavební úpravy zachovají většinu stávajících nosných konstrukcí, budou vyměněny dožilé nosné konstrukce dřevěných stropů a stěn v 1.NP a 2.NP a krov v JZ a S křídle.

Do stávající dispozice 1.NP a 2.NP budou vestavena nová hygienická zařízení a šatny. V půdních prostorech pod sedlovou střechou JZ křídla bude zřízeno administrativní zázemí pro zadavatele.

Nově budou provedeny skladby střešních plášťů a podlah. Nově se provedou veškeré instalace, všechny podlahy, budou provedeny nové SDK a minerální podhledy.

Budou vyměněny veškeré výplně – jak vnitřní včetně zárubní, tak i vnější včetně parapetů. Budou provedeny kompletně veškeré vnitřní povrchy svislých konstrukcí – omítky a obklady. Provede se zateplení obvodového pláště certifikovaným systémem ETICS a zateplení střešního pláště nad celým objektem. Budou demontovány a znovu provedeny veškeré instalace – rozvody vody, odpadu, ústředního vytápění (vytápění objektu bude řešeno tepelnými čerpadly), elektro. Bude zachován stávající konstrukční systém – tj. zděný stěnový s vnitřními sloupy. Dřevěné sloupy v JZ křídle budou nahrazeny sloupy ocelovými. Stropy dle předběžného průzkumu budou zachovány železobetonové v zadní části 1.NP a 2.NP SV křídla, klenbové JZ křídla a betonové do I nosičů S křídla.

Bližší informace k předmětu a rozsahu zadávané zakázky jsou stanoveny v zadávacích podmínkách.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 26 692 586,00 Kč
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Královéhradecký kraj
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 18.12.2017 09:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název TECHKO CZ, spol. s r.o.
IČO 27490734
Adresa
Radvanice 187
54212 Radvanice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2017-031599

Nahoru