Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Přístavba sportovně-rehabilitačního a...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 07.01.2013  
Datum zahájení zadávacího řízení 04.01.2013
Označení verze Aktuální  (03.07.2013 23:08:59)
Systémové číslo P13V00000069
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Přístavba sportovně-rehabilitačního a ubytovacího centra
Druh Stavební práce
Popis Předmětem zakázky je realizace stavby přístavby a zařízení sloužícího k ubytování, rehabilitaci a sportu v horské oblasti Jeseníků k. ú. Suchá Rudná.
Jedná se o přístavbu ubytovacího zařízení s podsklepením. V 1.PP budou umístěny technologie k bazénům, technická místnost a zázemí wellness, sauna a vířivá vana pro čtyři max. šest osob. V 1.NP dvě dráhy bowlingu, pokoj pro 2 osoby s pohybovým omezením + přistýlka, šatny pro užívání provozů dvou bazénů, jeden plavecký s hloubkou do 1,3 m a dětské brouzdaliště hl. 0,4 m. V 1.NP bude i kotelna na biomasu se samostatným vnějším vstupem. V podkroví je navrženo šest pokojů (jedno apartmá bude mít dvě pobytové místnosti) pro ubytované. V tomto podlaží bude dále herna, posilovna, dětský koutek a sociální zařízení. Celá přístavba je architektonicky i urbanisticky tvořena tak, aby doplnila stávající zástavbu, kde je restaurační část a dodala tak polouzavřený venkovský dvůr. Přístavba bude napojena na stávající budovu krčkem v 1.NP.
Součástí stavby je i realizace zpevněných a odstavných ploch na p.č. 469 k.ú. Suchá Rudná, které budou sloužit pro příjezd vozů návštěvníku ubytovacího zařízení, dopravu zásobování kotelny a údržby sportoviště. Sportoviště bude víceúčelové s možností nohejbalu, volejbalu, streetbalu, minifotbal a tenisu. Dále je součástí stavby realizace dvou typových plastových jímek 2x 10 m3 pro sběr splaškové vody z objektu a dvou kruhových jímek 2x8 m3 pro vodu z bazénu, které budou současně plnit funkci zálohy vnějšího požárního zdroje vody.
Nedílnou součástí díla je i dodávka a instalace kotle na biomasu. Jedná se o kotel s výkonem 180 kW – 200 kW s možností spalování balíků palivo o průměru 150 cm x 120 cm. Výrobce nebo dodavatel kotle provede jeho instalaci a uvedení do provozu včetně topné zkoušky. Kotel bude instalován do obvodové stěny kotelny a přísun paliva ke kotli se bude provádět z venkovní strany. Před kotlem zpevněná plocha bude umožňovat manipulační technikou zakládání paliva do kotle.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Otevřené řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku 230571
Hlavní místo plnění Moravskoslezský kraj
Předmět CPV
  • Stavební úpravy budov sloužících pro volný čas, sporty, kulturu, ubytování a restaurace
Datum ukončení příjmu nabídek 28.01.2013 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název BSZ Holding, a.s.
IČO 27679837
Adresa
Poříčí 805/1c
60300 Brno
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 342424

Nahoru