Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Přístavba a stavební úpravy budovy ZŠ a MŠ...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 07.12.2017  
Datum zahájení zadávacího řízení 07.12.2017
Označení verze Aktuální  (22.05.2019 13:26:19)
Systémové číslo P17V00008897
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Přístavba a stavební úpravy budovy ZŠ a MŠ Třanovice
Druh Stavební práce
Popis Předmětem veřejné zakázky je přístavba a stavební úpravy stávajícího objektu školy. Navržena přístavba stávajícího objektu zabere novou část okolního území, a to část parcely č. 6/1 (zastavěná plocha a nádvoří) a č. 7/1(ostatní plocha). Stávající objekt se skládá z těchto traktů – hlavní budova, která má 3 nadzemní a 1 podzemní podlaží; přístavba z roku 1997 (učebny), která má 2 nadzemní podlaží; tělocvična s 1 nadzemním podlažím; knihovna s jedním nadzemním podlažím + galerii.
Jedná se o objekt určený pro výchovu a vzdělávání dětí a mládeže zahrnující mateřskou školu a základní školu 1. stupně. Stávající budova obsahuje dvě třídy mateřské školy a celkem pět učeben základní školy (včetně družiny), hernu, keramickou dílnu, kuchyň s jídelnou, tělocvičnu a zázemí.
Navrhovanou přístavbou bude budova doplněna v jihozápadní části o schodiště a zádveří. Ve dvorní části bude dvoupodlažní přístavbou v 1NP rozšířená plocha kuchyně, jídelny a vznikne kancelář vedoucí kuchyně. V 2NP bude umístěna učebna, kabinet a sociální zařízení pro zaměstnance školy. Ve 3NP bude stávající nevyužitý prostor upraven a nově využíván jako zázemí pro mimoškolní aktivity. Stavebními úpravami vzniknou sociální zařízení s bezbariérovým WC a v prostoru stávajícího schodiště bude vybudována zvedací plošina pro bezbariérový přístup 3NP.
Stavba je členěna do těchto stavebních objektů:
SO-01 Přístavba budovy ZŠ a MŠ
SO-02 Přeložka přípojky NN (není součásti této veřejné zakázky, tento objekt je řešen samostatnou smlouvou mezi ČEZ Distribuce a zadavatelem)
Blíže je předmět veřejné zakázky popsán v projektové dokumentaci z 08/2017, zak. č. 30-1879, zpracovatel P-PROJEKTA spol. s r.o., Třanovice č.p. 1, 739 53 Třanovice, IČ 43965814
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 8 539 682,00 Kč
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění Moravskoslezský kraj
Předmět CPV
  • Stavební úpravy školních budov
Datum ukončení příjmu nabídek 02.02.2018 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Přístavba a stavební úpravy budovy ZŠ a MŠ Třanovice
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Třanovice
IČO 00576921
Adresa
Třanovice 250
73953 Třanovice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 215190

Nahoru