Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

PŘECHOD PRO CHODCE V POŘÍČANECH K NÁDRAŽÍ SEVER

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 17.01.2019  
Datum zahájení zadávacího řízení 17.01.2019
Označení verze Aktuální  (03.10.2019 12:52:13)
Systémové číslo P19V00000357
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky PŘECHOD PRO CHODCE V POŘÍČANECH K NÁDRAŽÍ SEVER
Druh Stavební práce
Popis Předmětem projektu je realizace přechodu pro chodce přes ulici Českobrodská (II/330) v Poříčanech, včetně přisvětlení přechodu a zřízení středového ostrůvku. V místě napojení na stávající průběžný chodník na severní straně ulice (u čerpací stanice) bude provedena úprava betonových silničních obrub. Jako součást navržené úpravy chodníku bude vybudování varovného pásu šířky 40 cm a signálního pásu šířky 80 cm. U komunikace II/330 bude obrubník snížen na výškový rozdíl 2 cm oproti stávající vozovce. Vlastní přechod pro chodce bude proveden v šíři 3,0 m. Z důvodu nového šířkového uspořádání komunikace v daném místě bude realizován středový ostrůvek šířky 2,0 m a délky 8,5 m. U komunikace II/330 bude obrubník snížen na výškový rozdíl 2 cm oproti stávající vozovce. Vlastní těleso přechodového ostrůvku bude provedeno s nášlapem 12 cm oproti stávající vozovce. Ve snížené čísti ostrůvku budou vybudovány varovné pásy šířky 40 cm a signální pás šířky 80 cm. Na jižní straně ulice (k nádraží ČD) bude chodník napojen na chodník realizovaný v rámci akce rekonstrukce nádraží v Poříčanech. Zde bude ve stávající zámkové dlažbě proveden varovný pás šířky 40 cm a signální pás šířky 80 cm. Součástí realizace projektu je i provedení přisvětlení/osvětlení přechodu pro chodce osazením dvou přechodových lamp. Svítidla dodá zadavatel. Stožáry a svítidla budou napojeny na stávající rozvod VO, vedoucí v trase podél čerpací stanice. Zhotovitel zajistí DIO vč. povolení.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 850 000,00 Kč
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební úpravy pro komunikace
Datum ukončení příjmu nabídek 04.02.2019 08:15:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva PŘECHOD PRO CHODCE V POŘÍČANECH K NÁDRAŽÍ SEVER
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Poříčany
IČO 00239666
Adresa
Lipová 235
28914 Poříčany
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 239629

Nahoru