Výpis systémových zpráv

Posouzení části bezpečnostní dokumentace nového jaderného zdroje a přehodnocení podkladů týkajících se lokality Temelín na základě požadavků Evropské Komise s ohledem na havárii elektrárny Fukušima v Japonsku

Datum uveřejnění 08.04.2011  
Datum zahájení zadávacího řízení
Označení verze Aktuální  (06.04.2011 09:31:37)
Systémové číslo P11V00000099
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Posouzení části bezpečnostní dokumentace nového jaderného zdroje a přehodnocení podkladů týkajících se lokality Temelín na základě požadavků Evropské Komise s ohledem na havárii elektrárny Fukušima v Japonsku
Druh Služby
Popis a) Vypracování kriteriální báze, tj. vypracování souboru detailních odborných kriterií pro hodnocení vhodnosti lokality pro výstavbu a provoz jaderné elektrárny z hlediska geologie, seismicity, geotechniky a hydrologie. Tato kritéria budou rovněž aplikovatelná pro nezávislé odborné posouzení části bezpečnostní dokumentace „nového jaderného zdroje v lokalitě Temelín“ (dále jen „NJZ“).
b) Vypracování doporučení pro zpracování části kapitoly 2 Zadávací bezpečnostní zprávy (dále jen „ZBZ“), tj. vypracování souboru obecných a detailních doporučení pro obsah a rozsah části bezpečnostní dokumentace týkající se hodnocení vhodnosti lokality pro výstavbu a provoz jaderné elektrárny.
c) Vypracování návrhu postupů a činností pracovníků SÚJB (tj. pracovníci SÚJB popřípadě jimi nasmlouvaní experti) pro jejich nezávislé odborné posuzování části kapitoly 2 ZBZ.
d) Provedení nezávislého odborného posouzení části kapitoly 2 ZBZ pro NJZ. Toto posouzení bude pokrývat kapitolu 2 ZBZ pro NJZ v oblasti geologie, seismologie, geotechniky a hydrologie včetně výchozích podkladů, na základě kterých je daná část ZBZ zpracována a na které se ZBZ odvolává nebo které ZBZ uvádí jako přílohy.
e) Provedení nezávislého odborného posouzení vybraných částí bezpečnostní dokumentace týkající se hodnocení vhodnosti lokality Temelín pro provoz jaderné elektrárny typu VVER 1000/320 s ohledem na doporučení Evropské Komise (dále jen „EK“), která budou přijata v návaznosti na havárii JE Fukushima v Japonsku.
Podrobnosti k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 2 200 000,00 Kč
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění Hlavní město Praha
Předmět CPV
  • Geologické a geofyzikální poradenství
Datum ukončení příjmu nabídek 06.05.2011 11:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Posouzení části bezpečnostní dokumentace nového jaderného zdroje a přehodnocení podkladů týkajících se lokality Temelín na základě požadavků Evropské Komise s ohledem na havárii elektrárny Fukušima v Japonsku
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Česká republika - Státní úřad pro jadernou bezpečnost
IČO 48136069
Adresa
Senovážné náměstí 1585/9
11000 Praha 1
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 60050807

Nahoru