Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

„Oprava objektu č.p. 475 v ul. Vrchlického,...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 29.06.2015  
Datum zahájení zadávacího řízení 27.05.2015
Označení verze Aktuální  (29.06.2015 09:32:28)
Systémové číslo P15V00003858
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky „Oprava objektu č.p. 475 v ul. Vrchlického, Frýdlant“
Druh Stavební práce
Popis Předmětem zakázky je oprava a částečná výměna střešní krytiny po požáru v objektu č.p. 475 v ulici Vrchlického ve Frýdlantu.
Předmět veřejné zakázky je rozdělen do 3 stavebních částí:
Č. A 01 střecha: stávající poškozená krytina o ploše cca 100m2 bude sejmuta a vytříděna pro možnost zpětného použití – odhad zpětného použití cca 65 m2. Stávající střešní latě budou odstraněny a po opravě a doplnění krovu se provede montáž nových latí a pojistné hydroizolace. V konečné fázi bude položena nová krytina s doplněním o vytříděné a použitelné šablony včetně nového oplechování hřebene okapnice a úžlabí. Na rovné ploše bude doplněna krytina z asfaltových pásů.
Č. A 02 horní půda: prvky krovu budou očištěny do hloubky od spálené hmoty dřeva za pomocí broušení a odsekávání a dle rozsahu poškození budou konstrukce zesíleny dřevěnými příložkami v tl. 40 mm. Některé tesařské konstrukce budou nahrazeny novou dřevěnou konstrukcí ve stejném nebo větším profilu a bude provedena (doplněna) nová podlaha z prken tl 28mm. V ploše stropní konstrukce cca 15m2 budou stropní zásypy odstraněny pro odlehčení stropní konstrukce a zároveň pro umožnění vyschnutí stropu. Poté bude v této ploše položena teplená a akustická izolace z minerální vaty tl. 140 – 200mm.
Č. A 03 spodní půda: stávající prvky krovu budou očištěny do hloubky od spálené hmoty dřeva za pomocí broušení a odsekávání a dle rozsahu poškození budou konstrukce zesíleny dřevěnými příložkami v tl. 40 mm, . Některé tesařské konstrukce budou nahrazeny novou dřevěnou konstrukcí ve stejném nebo větším profilu bude provedena (doplněna) nová podlaha z prken tl 28mm. V ploše stropní konstrukce v ploše cca 56m2 budou stropní zásypy odstraněny pro odlehčení stropní konstrukce a zároveň pro umožnění vyschnutí stropu. Poté bude v této ploše položena teplená a akustická izolace z minerální vaty tl. 200mm. Stávající omítky budou očištěny od prachu, kouře a mastnoty a bude provedena omítka nová a 2x vápenný nátěr.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Střechy
  • Tesařské práce
Datum ukončení příjmu nabídek 10.06.2015 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky www. mesto-frydlant.cz
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Bytové hospodářství Frýdlant, p.o.
IČO 46749748
Adresa
Novoměstská 1065
46401 Frýdlant
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 236882

Nahoru