Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Opakované VŘ - Rekonstrukce a stavební úpravy...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 27.04.2018  
Datum zahájení zadávacího řízení 27.04.2018
Označení verze Aktuální  (03.06.2019 16:29:37)
Systémové číslo P18V00003286
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Opakované VŘ - Rekonstrukce a stavební úpravy sportovního centra FC Strání
Druh Stavební práce
Popis Předmětem zakázky jsou stavební práce tj. stavební úpravy sportovního centra, které budou probíhat na pozemku investora. Stavebními úpravami bude provozní budova (šatny a zázemí) rozšířena a budou upraveny zpevněné plochy zázemí stadiónu. Předmět zakázky řeší rekonstrukci tohoto objektu, přístavby k ní a nadstavbu. Dále budou dotčeny zpevněné plochy, hlediště a inženýrské sítě.
V současné době je areál běžně využíván. Vnitřní vybavení objektu šaten ani jeho dispoziční uspořádání však nesplňují dnešní standarty na takovýto typ objektu. Sociální zařízení pro návštěvníky i hráče nesplňují hygienické předpisy na jejich počet, šatny pro hráče jsou prostorově nedostatečné, umývárny a WC jsou společné a mimo prostory šaten. Zázemí pro veřejnost je v současné době řešeno jako provizorní v buňce UNIMO.
Přesný rozsah a obsah předmětu veřejné zakázky je uveden v technických podmínkách, kterými se pro účely tohoto zadávacího řízení rozumí projekt Rekonstrukce a stavební úpravy sportovního centra FC Strání (dále jen jako „projektová dokumentace“), a dále v soupisu stavebních prací s výkazem výměr, které tvoří přílohu č. 1 této zadávací dokumentace.
Zadavatel akceptuje podání nabídky pro celé plnění veřejné zakázky. Nabídka, která nebude obsahovat veškeré zadavatelem poptávané plnění, bude považována za nepřijatelnou a jako taková bude vyřazena a uchazeč vyloučen ze zadávacího řízení.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 18 671 197,00 Kč
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 17.05.2018 14:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název FC Strání z.s.
IČO 48506541
Adresa
Mechnáčky 647
68765 Strání
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ neuvedeno

Nahoru