Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Obecní dům a Obecní úřad Jinočany

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 12.06.2012  
Datum zahájení zadávacího řízení 12.06.2012
Označení verze Aktuální  (02.11.2012 11:57:53)
Systémové číslo P12V00000882
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Obecní dům a Obecní úřad Jinočany
Druh Stavební práce
Popis Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spojené s přestavbou starého rodinného domu na víceúčelový obecní dům v obci Jinočany (dále též jako „první část plnění“) a současně stavební práce spojené s kompletní rekonstrukci 2.NP a podkroví včetně sanace vlhkého zdiva v 1.NP stávající budovy sídla Obecního úřadu obce Jinočany umístěného na náměstí 5.května č.p.19, 252 25 Jinočany (dále též jako „druhá část plnění“).
V rámci první části plnění bude vytvořena knihovna, klub seniorů, klub pro maminky s dětmi a spolková místnost pro ostatní spolky. Na zahraně u budovy budou mít všechny spolky své, vzájemně oddělené klidové zázemí - senioři (lavičky a stoly) a děti (malá hrací sestava). Zároveň se v rámci projektu vybuduje veřejně přístupné dětské hřiště v lokalitě u Mirešického potoka.

V rámci druhé části plnění budou provedeny stavební práce spojené s kompletní rekonstrukci 2.NP a podkroví včetně sanace vlhkého zdiva v 1.NP stávající budovy sídla Obecního úřadu obce Jinočany umístěného na náměstí 5.května č.p.19, 252 25 Jinočany. Plánovaný rekonstrukce reaguje na špatný technický stav konstrukcí krovu, střechy a stropní konstrukce nad 2.NP. Tyto konstrukce jsou na hranici fyzické životnosti a z dlouhodobého hlediska není možné spoléhat na jejich funkčnost. Po rekonstrukci bude objekt stále využíván jako Obecní úřad, ve kterém vzniknou nové prostory, které tato instituce ke svému provozu potřebuje. V podkroví je navržen archív. Ve 2.NP budou umístěny zasedací místnosti a kancelář. V obou podlažích je navrženo sociální zázemí. Součástí rekonstrukce je také zateplení celého objektu a příprava pro přechod na nový ekologický a hlavně ekonomický zdroj vytápění, kterým bude v budoucnosti plynové tepelné čerpadlo.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 9 800 000,00 Kč
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění Středočeský kraj
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 28.06.2012 14:00:00
URL detailu veřejné zakázky http://www.jinocany.cz/verejne-zakazky/ds-7009/p1=2533
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Jinočany
IČO 00241342
Adresa
Náměstí 5. května 19
25225 Jinočany
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 211869

Nahoru