Výpis systémových zpráv

Nové omítky stropů, křídlo II, III, IV, V, VI; II. etapa – dokončení úpravy povrchů v Pálffyovském paláci II

Datum uveřejnění 22.05.2019  
Datum zahájení zadávacího řízení 20.05.2019
Označení verze Aktuální  (16.10.2019 16:34:12)
Systémové číslo P19V00004037
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v katalogu dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Nové omítky stropů, křídlo II, III, IV, V, VI; II. etapa – dokončení úpravy povrchů v Pálffyovském paláci II
Druh Stavební práce
Způsob odeslání výzvy k podání nabídek Bez odeslání výzvy nebo odeslání výzvy mimo systém
Popis Hodnotící komise se rozhodla, že v případě této veřejné zakázky osloví pouze jednoho dodavatele, a to Realitní a stavební společnost s.r.o. se sídlem Fantova 693/45, Obřany, 614 00 Brno, IČO: 41432037.

Předmětem plnění veřejné zakázky je vytvoření nových omítek stropů, křídlo II, III, IV, V, VI; II. etapa, včetně dokončení úpravy povrchů v objektu Pálffyovského paláce, Valdštejnská 158/14, Praha 1 – Malá Strana. Zakázku je důležité zabezpečit, aby bylo možné dokončit řešení havarijního stavu a sanaci stropních konstrukcí a připravit učebny 2. NP v daném objektu pro výuku.

V průběhu rekonstrukce střechy a fasády, která byla zahájena v 03/2018 byl zjištěn havarijní stav nosné konstrukce stropu posledního podlaží. Havarijní stav byl řešen v rámci akce MHMP. Byl zpracován projekt – statické zajištění konstrukce, které spočívalo ze 70 % demontáže stropní konstrukce. Byla vyhotovena nová nosná konstrukce. Vlastní vybudování stropu učeben nebylo součástí havarijního řešení.

Pro plnohodnotné zprovoznění učeben prakticky v celém rozsahu 2. NP Pálffyovského paláce je nutné provést kompletní elektroinstalaci, která je vedena ve vrstvě zateplení keramzitem v půdním prostoru a zrealizovat vlastní nenosnou stropní konstrukci. Podbití + omítky + kompletní rozvod elektroinstalace. Vytvořit nové omítky na stropech včetně bílení. Provést cementový postřik vnitřních stropů nanášený celoplošně ručně, potažení vnitřních stropů rabicovým pletivem keramickým, nanést ručně vápenocementovou omítku hrubou jednovrstvou, zatřenou, vnitřních stropů rovných a vápenocementovou omítku štukovou dvouvrstvou vnitřních stropů rovných. Dále opravit vnitřní vápenocementovou štukovou omítku stěn v rozsahu plochy do 50%, zajistit vytažení fabionů, hran nebo koutů, zakrytí výplní otvorů a svislých ploch fólií přilepenou lepicí páskou, zakrytí ploch proti poškození, demontáž zakrytí ploch proti poškození a další práce.


Odůvodnění veřejné zakázky:
Je klíčové zajistit výuku v učebnách umístěných v 2. NP Pálffyovského paláce co nejdříve za účelem eliminace organizačních a provozních nákladů (např. nákladů na nájemné) spojených s potřebou zabezpečit výuku jiným způsobem a vyvolaných časovou prodlevou.

Pracovníci investičního oddělení Odboru školství MHMP Ing. Karel Siegel a Ing. Pavel Tomšů vyzvali školu, aby bezodkladně zabezpečila realizaci této akce z důvodů její nezbytnosti vzhledem k probíhající rekonstrukci a nutnosti zprovoznění učeben v 2. NP co nejdříve, a škole byly na tuto akci slíbeny investiční finanční prostředky.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 1 870 000,00 Kč
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Hlavní město Praha
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 30.05.2019 14:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Nové omítky stropů, křídlo II, III, IV, V, VI; II. etapa – dokončení úpravy povrchů v Pálffyovském paláci II
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1
IČO 70837911
Adresa
Na Rejdišti 1 77
11000 Praha 1
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2019-015099

Nahoru