Výpis systémových zpráv

Modernizace odborné učebny přírodních věd, ZŠ a MŠ Liběšice

Datum uveřejnění 29.06.2018  
Datum zahájení zadávacího řízení 29.06.2018
Označení verze Aktuální  (18.12.2018 13:33:30)
Systémové číslo P18V00005368
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Modernizace odborné učebny přírodních věd, ZŠ a MŠ Liběšice
Druh Dodávky
Popis Předmětem zakázky je komplexní rekonstrukce odborné učebny přírodních věd na nové moderní prostory pro výuku přírodních věd pro 30 žáků. Rozměry učebny, která je v dokumentu popisována, jsou uvažovány 10,36 x 6,4 m se 4-mi okny. Učebna by měla být vybavena 3x umyvadlem.

Cílem je vytvořit moderní učebnu přírodních věd pro výuku fyziky, chemie a biologie, která odpovídá požadavkům dnešní doby. Žáci budou mít k dispozici nejmodernější edukační systém, který slouží jako kompletní platforma pro realizaci experimentů ve výuce přírodních věd. Učebna bude vybavená řešením s maximálním důrazem na kvalitu výuky včetně plné spolupráce učitele i žáků. Měřicí systémy poskytují uživatelům kompletní vybavení pro experimentální výuku přírodních věd. Tyto kvalitní technologické nástroje podněcují zájem o přírodní vědy, inspirují žáky i jejich pedagogy a propagují aplikovanou vědu v hodinách fyziky, biologie, chemie, nebo enviromentální výchovy. Navržená technologie má pro každý předmět specializované sady měřicích sond, senzorů a experimentálního příslušenství, ale také vypracované školní experimenty včetně metodiky vedení seminářů pro lektory. Řešení bude navíc doplněno interaktivní tabulí s vizualizérem.

Při modernizaci učebny je uvažováno s celkovou rekonstrukcí, tj. od demontáže stávající podlahové krytiny a stupňovitého auditoria, silnoproudých a slaboproudých rozvodů k vytvoření nových silnoproudých, slaboproudých rozvodů a kabelových tras pro AV techniku ve třídě. Učebna bude vybavena novou podlahovou krytinou, novou výmalbou, elektricky ovládanou stínicí technikou a specializovaným nábytkem. Jako koncové zařízení bude osazena technologie pro realizaci pokusů, dřez v katedře, bezdrátové žákovské pracovní stanice, výukové PC, stolní vizualizér a v neposledně řadě interaktivní tabule s prezentačním (výukovým) softwarem.

Podrobnější informace o předmětu plnění jsou obsaženy v přílohách č. 3 (výkaz výměr) a č. 4 (projektová dokumentace). Veškeré uvedené specifikace definují minimální úroveň příslušného parametru. Účastník ZŘ je oprávněn nabídnout plnění splňující kvalitativně vyšší parametr, ovšem za předpokladu plné kompatibility s ostatním dodávaným zbožím.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 2 266 257,60 Kč
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění Ústecký kraj
Předmět CPV
  • Počítače
  • Vzdělávací vybavení
  • Stavební práce
  • Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení
  • Elektroinstalační práce
  • Instalace a montáž počítačové kabeláže
Datum ukončení příjmu nabídek 19.07.2018 09:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Modernizace odborné učebny přírodních věd, ZŠ a MŠ Liběšice
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Základní škola a Mateřská škola Liběšice, příspěvková organizace
IČO 75019639
Adresa
Liběšice 170
41146 Liběšice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2018-014511

Nahoru