Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Lesopark Jiřetín pod Jedlovou

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 20.08.2014  
Označení verze Aktuální  (20.08.2014 12:48:37)
Systémové číslo P14V00005354
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Lesopark Jiřetín pod Jedlovou
Druh Služby
Popis Řešená plocha se nachází při okraji obce, jedná se o menší parčík, jehož část funguje jako „letní scéna“ divadla pro děti a navazující pozemek, který není v současné době nijak využíván. Na pozemku 1724/2 se nachází větší množství dřevin, vzhledem k tomu, že se převážně jedná o starší, vzrostlé dřeviny a nacházejí se na pozemcích se zvýšenou pohybovou aktivitou obyvatel, je potřeba zhodnotit stav dřevin. Tento průzkum bude spojen s plánováním nového využití pozemku č. 1712, stávající prostor areálu tak bude rozšířen o nový prostor pro aktivní využívání volného času. V současné době se na pozemku č. 1712 nachází ruderální porost s několika zapojenými skupinami vzrostlých dřevin. Pozemek má rozlohu 3963 m2, tvar pozemku je protáhlý, zhruba obdélníkový, na celé ploše se ve směru od silnice mírně svažuje. V současné době nemá plocha žádnou významnou náplň, především z hlediska zahradní architektury se nachází ve stavu, který si žádá úpravu. Hlavní náplní návrhu je vytvořit příjemné místo pro odpočinek, které bude skladbou dřevin i esteticky navazovat na okolí, dále poté zpříjemnění prostoru výsadbou nové zeleně a tak zvýšení návštěvnické atraktivity prostoru. Celá plocha je nově upravena, je zde vysazeno několik desítek nových dřevin.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 725 738,35 Kč
Druh ZŘ Přímé zadání - Zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Ústecký kraj
Předmět CPV
  • Zahradnické služby
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Jiřetín pod Jedlovou
IČO 00261416
Adresa
Vinařská 32
40756 Jiřetín pod Jedlovou
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 349302

Nahoru