Výpis systémových zpráv

Elektroinstalace v Pálffyovském paláci – mimo restaurace II

Datum uveřejnění 14.05.2019  
Datum zahájení zadávacího řízení 13.05.2019
Označení verze Aktuální  (12.07.2019 18:58:52)
Systémové číslo P19V00003747
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v katalogu dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Elektroinstalace v Pálffyovském paláci – mimo restaurace II
Druh Stavební práce
Způsob odeslání výzvy k podání nabídek Bez odeslání výzvy nebo odeslání výzvy mimo systém
Popis Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení elektroinstalace v Pálffyovském paláci – mimo restauraci, v objektu Pálffyovského paláce, Valdštejnská 158/14, Praha 1 – Malá Strana. Elektroinstalaci je důležité zabezpečit, aby bylo možné dokončit řešení havarijního stavu a sanaci stropních konstrukcí.

Hodnotící komise se rozhodla, že v případě této veřejné zakázky osloví pouze jednoho dodavatele, a to Realitní a stavební společnost s.r.o. se sídlem Fantova 693/45, Obřany, 614 00 Brno, IČO: 41432037.

V průběhu rekonstrukce střechy a fasády, která byla zahájena v 03/2018 byl zjištěn havarijní stav nosné konstrukce stropu posledního podlaží. Havarijní stav byl řešen v rámci akce MHMP. Byl zpracován projekt – statické zajištění konstrukce, které spočívalo ze 70 % demontáže stropní konstrukce. Byla vyhotovena nová nosná konstrukce.

Pro plnohodnotné zprovoznění učeben prakticky v celém rozsahu 2. NP Pálffyovského paláce je nutné provést kompletní elektroinstalaci, která je vedena ve vrstvě zateplení keramzitem v půdním prostoru. Podbití + omítky + kompletní rozvod elektroinstalace.

Vzhledem k tomu, že v půdním prostoru bylo provedeno zateplení a následně pochozí podlaha z půdovek, byla v celém rozsahu objektu v půdním prostoru položena elektroinstalace, slaboproudy, počítačové sítě a zabezpečovací kabely. Veškeré vývody jsou dle projektového záměru vyvedeny do učeben, chodeb a sociálního zařízení. V rekonstruovaných učebnách a chodbách je nutno realizovat s požadavky NPÚ stropy a následně provést svislé svody kabelových rozvodů. Drážky je nutno začistit.

Je klíčové zajistit výuku v učebnách umístěných v 2. NP Pálffyovského paláce co nejdříve za účelem eliminace organizačních a provozních nákladů (např. nákladů na nájemné) spojených s potřebou zabezpečit výuku jiným způsobem a vyvolaných časovou prodlevou.

Pracovníci investičního oddělení Odboru školství MHMP Ing. Karel Siegel a Ing. Pavel Tomšů vyzvali školu, aby bezodkladně zabezpečila realizaci této akce z důvodů její nezbytnosti vzhledem k probíhající rekonstrukci a nutnosti zprovoznění učeben v 2. NP co nejdříve, a škole byly na tuto akci slíbeny investiční finanční prostředky.


Konkrétní specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v dokumentaci, která bude k dispozici na vyžádání u p. Michala Váni, tel. č. 775 166 064 a tvoří nedílnou součást této výzvy.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 1 906 000,00 Kč
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Hlavní město Praha
Předmět CPV
  • Stavební práce
  • Elektroinstalační práce
Datum ukončení příjmu nabídek 22.05.2019 14:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Elektroinstalace v Pálffyovském paláci – mimo restaurace II
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1
IČO 70837911
Adresa
Na Rejdišti 1 77
11000 Praha 1
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2019-015099

Nahoru