Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Bednění stropů, hrubá instalace elektro, křídlo...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 03.05.2019  
Datum zahájení zadávacího řízení 26.04.2019
Označení verze Aktuální  (08.08.2019 12:04:03)
Systémové číslo P19V00003505
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Původní systémové číslo P19V00000008
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Bednění stropů, hrubá instalace elektro, křídlo II, III, IV, V, VI; II. NP - první etapa v Pálffyovském paláci II
Druh Stavební práce
Popis Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení bednění stropů, hrubé instalace elektro, křídlo II, III, IV, V, VI; II.NP - první etapa v objektu Pálffyovského paláce, Valdštejnská 158/14, Praha 1 – Malá Strana.

Hodnotící komise se rozhodla, že v případě této veřejné zakázky osloví pouze jednoho dodavatele, a to Realitní a stavební společnost s.r.o. se sídlem Fantova 693/45, Obřany, 614 00 Brno, IČO: 41432037.

V průběhu rekonstrukce střechy a fasády, která byla zahájena v 03/2018 byl zjištěn havarijní stav nosné konstrukce stropu posledního podlaží. Havarijní stav byl řešen v rámci akce MHMP. Byl zpracován projekt – statické zajištění konstrukce, které spočívalo ze 70 % demontáže stropní konstrukce. Byla vyhotovena nová nosná konstrukce. Vlastní vybudování stropu nebylo součástí havarijního řešení.

Pro plnohodnotné zprovoznění učeben prakticky v celém rozsahu 2. NP Pálffyovského paláce je nutné provést kompletní elektroinstalaci, která je vedena ve vrstvě zateplení keramzitem v půdním prostoru a hlavně je nutné zrealizovat vlastní stropní nenosnou konstrukci. Podbití + omítky + kompletní rozvod elektroinstalace.

Konkrétní specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v dokumentaci, která bude k dispozici na vyžádání u p. Michala Váni, tel. č. 775 166 064 a tvoří nedílnou součást této výzvy.

Poznámka:
Je klíčové zajistit výuku v učebnách umístěných v 2. NP Pálffyovského paláce co nejdříve za účelem eliminace organizačních a provozních nákladů (např. nákladů na nájemné) spojených s potřebou zabezpečit výuku jiným způsobem a vyvolaných časovou prodlevou.

Pracovníci investičního oddělení Odboru školství MHMP Ing. Karel Siegel a Ing. Pavel Tomšů vyzvali školu, aby bezodkladně zabezpečila realizaci této akce z důvodů její nezbytnosti vzhledem k probíhající rekonstrukci a nutnosti zprovoznění učeben v 2. NP co nejdříve, a škole byly na tuto akci slíbeny investiční finanční prostředky.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 1 946 000,00 Kč
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Hlavní město Praha
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 13.05.2019 14:00:00
URL detailu veřejné zakázky https://www.profilzadavatele.cz/profil-zadavatele/prazska-konzervator-praha-1-na-rejdisti-1_782/b...
Smlouva Bednění stropů, hrubá instalace elektro, křídlo II, III, IV, V, VI; II. NP - první etapa v Pálffyovském paláci II
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1
IČO 70837911
Adresa
Na Rejdišti 1 77
11000 Praha 1
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2019-015099

Nahoru