Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Víte jak přímo zobrazit vaše zakázky z profilu...

Výpis systémových zpráv

Víte jak přímo zobrazit vaše zakázky z profilu na vašich internetových stránkách?

Cílem toho článku je ukázat zadavatelům, kteří uveřejňují své veřejné zakázky na našem portálu, jak jednoduše lze tyto zakázky z profilu zobrazit na webu zadavatele.


Jak lze zobrazit všechny vaše zakázky na vašem webu

Další rozšířenou možností, jak ještě lépe informovat veřejnost nebo dodavatele o vašich uveřejněných zakázkách, je zobrazení vašich zakázek z profilu přímo na vašich internetových stránkách. Toho lze dosáhnout jednoduchým propojením vašeho webu s portálem pro vhodné uveřejnění, kde již máte registrovaný svůj profil zadavatele. Propojení je realizováno přes jednoduchý RSS kanál veřejných zakázek obsahující zakázky zadavatele a poskytování dat je zdarma.

K čemu vám bude RSS kanál užitečný?

V RSS kanále se zasílají základní informace o veřejné zakázce. Prostřednictvím načítání RSS kanálu je možné vložit požadované informace např. do vašeho webu. To znamená, že se přímo na něm budou zobrazovat aktuální i ukončené veřejné zakázky, které máte uveřejněné na Portálu pro vhodné uveřejnění.

Jak to vypadá v praxi?

Názornou ukázku naleznete na webu obce Křenovice: http://www.obec-krenovice.cz/obecni-urad/verejne-zakazky

Jak RSS kanál funguje?

Na Portále pro vhodné uveřejnění na svém profilu zadavatele běžným způsobem uveřejníte zakázku. Tato bude společně s dalšími zakázkami pomocí RSS kanálu importována v reálném čase na vaše webové stránky. Zde budou zobrazeny na vámi vybraném místě. Po kliknutí na detail zakázky bude zobrazen její detail společně se všemi aktuálními informacemi, které jsou k zakázce uveřejněny.

Chcete RSS kanál využívat pro svůj web?

Pokud o RSS kanály máte zájem, kontaktujte dodavatele vašeho webu, který vám tuto službu zprovozní. Odkaz na RSS kanál s vašimi zakázkami je přístupný přes vás profil zadavatele a vypadá takto:

RSS button