Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Víte jak lépe odkazovat ze svých stránek na...

Výpis systémových zpráv

Víte jak lépe odkazovat ze svých stránek na svůj profil zadavatele?

Cílem toho článku je pomoci zadavatelům, kteří uveřejňují své zakázky na našem portálu, lépe informovat dodavatele a veřejnost o umístění svého profilu zadavatele.


Doporučené odkazování na profil zadavatele z vašich internetových stránek

Doporučujeme vám doplnit základní způsob odkazování na váš profil zadavatele, kterým je odkaz z Věstníku veřejných zakázek, i o odkaz z vašich internetových stránek.

Můžete tak informovat veřejnost a dodavatele o umístění vašeho profilu přímo z vašich stránek a vyhnout se tak riziku, že řada hledajících netuší kde vaše zakázky hledat.

Aktivní logo pro odkaz na váš profil zadavatele

Abychom vám ulehčili práci připravili jsem pro vás dvě jednoduchá loga a návodný html kód, který správce vašich internetových stránek může jednoduše využít pro vytvoření odkazu. Stačí poslat odkaz na tento článek příslušnému správci.

Banner zadavatel bily

<a href="URL Vašeho profilu"> <img alt="Alternativní popisek" src="https://www.vhodne-uverejneni.cz/index.php?m=photogallery&h=image&a=src&idv=1662&f=original" height="45" width="130" /></a>

Banner zadavatel cerny

<a href="URL Vašeho profilu"> <img alt="Alternativní popisek" src="https://www.vhodne-uverejneni.cz/index.php?m=photogallery&h=image&a=src&idv=1663&f=original" height="45" width="130" /></a>

Adresu vašeho profilu zadavatele, pro doplnění do html kódu tam kde je vyznačeno, najdete zde: www.vhodne-uverejneni.cz/domovska-stranka v části s názvem v „Adresa profilu“

 

Další článek na toto téma vám ukáže, jak jednoduše lze vaše zakázky z profilu zobrazit na vašem webu. Pokračovat ve čtení můžete zde.