Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Víte jak jednoduše přejít s profilem zadavatele...

Výpis systémových zpráv

Cílem toho článku je ukázat zadavatelům, kteří chtějí přejít se svým profilem zadavatele na vhodne-uverejneni.cz, jak provést převod v několika jednoduchých krocích.

Postup převodu profilu zadavatele:

 1. Zřídím/registruji si Profil zadavatele u nového poskytovatele - ZDE.

  Jsem zadavatel

 2. Ve Věstníku veřejných zakázek zruším formulářem 53 předchozí Profil zadavatele * - ZDE

  hlavicka formulare 53

  Zruseni profilu zadavatele

 3. Do Věstníku veřejných zakázek oznámím formulářem 52 adresu nového Profilu zadavatele *- ZDE

  hlavicka formulare 52

  oznámení profilu zadavatele

 4. Do nového Profilu zadavatele (ZDE) vložím evidenční číslo/identifikátor Profilu zadavatele, které mi automaticky přidělil Věstník veřejných zakázek (obvykle šestimístné číslo) *

  novy profil zadavatele

  e-mail zadavatele a identifikator

 5. Pokud mám na předchozím Profilu zadavatele nějaké zakázky, vyplním si na novém Profilu  zadavatele (ZDE) kolonku „předchozí profil/y zadavatele“ a vložím tam odkaz na www stránku, kde se tyto zakázky nachází, tzn. zakázky se nepřenášejí, ale vždy zůstávají na předchozím Profilu zadavatele. Nový profil pak na ně pouze odkazuje.

  predchozi profil zadavatele

 6. Pokud starou zakázku převádím na nový Profil zadavatele, vložím ji do záložky „evidovat zakázku“ (ZDE), která slouží jen pro evidenci zakázek při přechodu z jiného profilu zadavatele na Portál pro vhodné uveřejnění.

  prevod na novy profil

Další informace k převodu profilu zadavatele můžete nalézt v častých dotazech.

 

* Pokud nechcete převod realizovat vlastními silami lze využít naši službu zprostředkování zrušení, oznámení Profilu zadavatele ve VVZ i vložení identifikátoru, více o možnosti objednáno služby naleznete v našem ceníku ZDE.