Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Rozšiřujeme nabídku školení o veřejných zakázkách

Výpis systémových zpráv

Na rok 2016 QCM chystá výrazné rozšíření nabídky školení z oblasti veřejných zakázek. Pro lepší orientaci zákazníků jsme připravili nový informační portál, který bude soustředit veškeré vzdělávací aktivity QCM.

V příštím roce chce společnost QCM výrazně rozšiřovat své aktivity v oblasti vzdělávání a workshopů na téma veřejných zakázek. Na podporu těchto aktivit jsme připravili nový portál na adrese skoleni.qcm.cz. Na portálu najdete všechna naše školení, kurzy a semináře. Dali jsme si za cíl soustředit na jedno místo všechny naše vzdělávací aktivity, s cílem zpřehlednit a zjednodušit orientaci našich klientů v rozšířené nabídce.

V sekci Školení a semináře najdete podrobný výpis všech plánovaných akcí. Školení jsou zaměřena na ovládání elektronických nástrojů, práci s profilem zadavatele, výklad zákona o veřejných zakázkách, tvorbu a podání nabídky na veřejnou zakázku nebo kurzy na speciální témata. Do konce března jsme pro vás připravili celkem 16 seminářů, které se zde budou postupně objevovat. Po registraci si je můžete rovnou objednat.

Zajímá vás, kdo vás bude školit? V sekci Lektoři se více dozvíte o odbornících, kteří stojí za přípravou a realizací vzdělávacích akcí.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte se na náš obrátit, v sekci Kontakt najdete spojení.

Věříme, že nový web QCM ŠKOLENÍ pro vás bude užitečným průvodcem a pomocníkem ve vyhledávání vhodných vzdělávacích akcí v oblasti veřejných zakázek.

Přejeme vám příjemný adventní čas a těšíme se na setkání s vámi.