Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Přihlaste se na školení E-ZAK

Výpis systémových zpráv

Vážení zadavatelé, přijměte naše srdečné pozvání na další z cyklu našich E-ZAK školení.

Tentokrát si v elektronickém nástroji názorně projdeme celý zadávací proces u otevřeného řízení v nadlimitním rozsahu včetně využití nových funkcionalit (registr smluv, dodatečné informace – upozorňování e-mailem, identifikace uživatelů stahujících dokumenty, vlastní text na úvodní stránce E-ZAK, termínovník, e-aukce, napojení na ARES, kopírování zakázek atd.). Nově jsme zařadili blok odpovědí na vaše nejčastější dotazy směrované na podporu a návod, jak využívat help desk. Věříme, že oceníte také aktuální informace o technické novele ZVZ či o přípravě zcela nového zákona, který bude účinný od roku 2016.

Bližší informace najdete na Pozvánce ke školení.

Počet míst je omezen, přihlaste se proto, prosím, co nejdříve. Využijte k tomu přihlašovací formulář, nebo vyplňte přiloženou přihlášku a odešlete ji e-mailem na adresu skoleni@qcm.cz.

Přejeme vám krásné jarní dny a těšíme se na setkání koncem dubna.