Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

QCM na konferenci ISSS 2015

Výpis systémových zpráv

Dovolujeme si vás pozvat na největší českou konferenci o eGovernmentu - Internet ve státní správě a samosprávě, která se koná ve dnech 13. - 14. dubna 2015 v Hradci Králové.

Letos vás přivítáme na exkluzivní PÁRTY, kde společně oslavíme vaše pokroky a úspěchy na poli elektronizace veřejných zakázek. Díky náskoku, který jste s našimi nástroji získali, budete mít čas si během dvou dnů odpočinout v našem stánku č. 28, na tradičním místě v prvním patře.

QCM – leader v elektronizaci veřejných zakázek

Souhrnné řešení procesu elektronizace veřejných zakázek zahrnuje nástroje od profilu zadavatele přes elektronické aukce, procesní nástroj E-ZAK, elektronické tržiště GEMIN až po centrální zadávání, právní poradenství, konzultace, administrace či vzdělávání.

QCM poskytuje spolehlivé služby a řešení již 13 let a jsme největším poskytovatelem řešení v oblasti elektronizace veřejných zakázek. Rádi bychom využili tuto příležitost a ohlédli se za dosavadními úspěchy a vyhradili si čas na vás, naše klienty, u sklenky kvalitního sektu. Bude to příležitost probrat nejen další směrování elektronizace veřejných zakázek, ale určitě i další témata. Nenechte si tento vzácný okamžik ujít!

Pokud míříte na ISSS do Hradce, určitě se zastavte u stánku č. 28 v prvním patře kongresového centra Aldis.