Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

První den nového portálu

Výpis systémových zpráv

Je za námi první den fungování nové generace Portálu pro vhodné uveřejnění. A jak jsme si my i Vy vedli?

Především bychom rádi poděkovali všem našim klientům za zpětnou vazbu, kterou dostáváme a je velmi pozitivní. Mimořádně nás těší a dává naší práci další smysl. 

V průběhu dne jsme s Vámi řešili několik drobných nedostatků, které se nám podařilo obratem vyřešit. Jsme velmi rádi, že se s důvěrou obracíte na naši technickou podporu, která Vám vždy a ochotně pomůže řešit situace, do kterých se dostáváte.

Kolegové z technické podpory Vám budou k dispozici i nadále a budou se těšit na Vaše zavolání. Velmi oceníme jakoukoliv zpětnou vazbu, náměty na vylepšení nebo rozšíření.

V následujících týdnech a měsících budeme dále usilovně pracovat na rozvoji Portálu pro vhodné uveřejnění, který je největším portálem profilů zadavatelů v ČR. Můžeme Vám slíbit řadu nových a zajímavých funkcí. O všech Vás budeme včas informovat.

Děkujeme za Vaši přízeň a za důvěru, kterou nám užíváním našeho portálu projevujete. Můžete se na nás spolehnout.