Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Pozvánka na konferenci ISSS 2017

Výpis systémových zpráv

Dovolujeme si Vás pozvat na největší českou konferenci o eGovernmentu - Internet ve státní správě a samosprávě, která se koná ve dnech 3. - 4. dubna 2017 v Hradci Králové.

Letos Vás čeká stánek QCM jako newsroom s živým vysíláním o veřejných zakázkáchNajdete ho na obvyklém místě v prvním patře, má číslo 28. V živých vstupech získáte aktuální zpravodajství o tématech, která hýbou světem veřejných zakázek.  Jednotlivé reportáže se zaměří na žhavá témata jako povinná elektronizace od 18. dubna, konec elektronických tržišť od 1. července, nový zákon o zadávání veřejných zakázek v praxi a další.

Rádi Vás uvidíme, nabídneme sklenku dobrého vína, probereme novinky z oblasti veřejných zakázek a vše další, co Vás zajímá.

Živé vysílání stanice QCM startuje v pondělí 3. dubna, buďte u toho!

O konferenci se více dozvíte na stránkách ISSS.

Těšíme se na Vás.