Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Pozvánka na konferenci ELEKTRONIZACE VEŘEJNÝCH...

Výpis systémových zpráv

Dovolujeme si Vás pozvat na 3. ročník konference ELEKTRONIZACE VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK - výměna zkušeností, novinky a trendy.

Konference se uskuteční dne 24. srpna 2016 v hotelu Barceló Praha pod záštitou Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR, z. s., a krajského úřadu Kraje Vysočina.

Cílem konference je informovat o aktuálním vývoji elektronizace veřejných zakázek v České republice, letos se zaměřením na nový zákon o zadávání veřejných zakázek 2016 a zákon o registru smluv. Dále chceme představit novinky v oboru a věnovat prostor výměně zkušeností v práci s elektronickými nástroji mezi účastníky z řad zadavatelů.

Můžete se těšit na významné hosty z řad přednášejících, postřehy ze zahraničí, program nabitý žhavými tématy, vstupy odborníků i samotného autora zákona, panelovou diskusi, oblíbenou moderátorku a také na široký prostor pro výměnu zkušeností v průběhu celé konference.

O čem budeme letos hovořit?

  • elektronizace a nový zákon o zadávání veřejných zakázek č. 134/2016 Sb. interpretace ustanovení o elektronickém zadávání, nové povinnosti zadavatele, prováděcí vyhlášky a další,
  • zákon o registru smluv č. 340/2015 Sb. – výklad zákona, nové povinnosti od 1. 7. 2016, jak a kde funguje, přínosy, komplikace atd.,
  • dotované veřejné zakázky – příprava a povinnosti zadavatelů, speciální postupy,
  • stav elektronizace v zahraničí – postřehy našich sousedů,
  • centrální nákupy komodit v krajích a městech – zkušenosti a příklady z praxe,
  • výměna praktických zkušeností mezi uživateli elektronických nástrojů.


Pokud se o elektronizaci veřejných zakázek vážně zajímáte, chcete znát novinky a směr, kterým se tato oblast bude dále ubírat, nenechte si tuto vzácnou příležitost ujít!


Podrobné informace, pozvánku a registrační formulář naleznete na webu www.konference-elektronizace.cz.


Těšíme se na setkání s Vámi.