Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Portál Dodavatele – veřejné zakázky na jednom...

Výpis systémových zpráv

Trh s veřejnými zakázkami je velmi dynamický. Denně jsou vypisovány desítky zakázek, jejichž zadavatelé doufají v ty nejlepší nabídky. Pro dodavatele však může být někdy obtížné situaci sledovat a najít mezi tisíci aktivními zakázkami tu pravou.

 

Proto jsme vytvořili unikátní systém, který shromažďuje všechny veřejné zakázky a umožňuje jejich vyhledání a upozorňování na ty vhodné – Portál Dodavatele. 

Nový systém Portál Dodavatele (PoDo) je místem, které integruje všechny veřejné zakázky v České republice, a to díky celé řadě postupů, kterými informace o zakázkách koncentruje. Velkou výhodou je přímé napojení na systémy zadavatelů, přes které zakázky vypisují. Portál nabízí pokročilé vyhledávání, dodavatelé mohou hledat zakázky podle přesných kritérií, tudíž mají jistotu, že najdou přesně to, co potřebují. Díky inteligentním filtrům lze nastavit také sledování konkrétních zakázek. Absolutní komfort pak představuje možnost zasílání aktuálních informací a veškerých změn u vybraných zakázek – buď okamžitě, nebo souhrnně jednou denně. 

Do Portálu Dodavatele se jednoduše přihlásíte přes svůj účet v Centrální databázi dodavatelů. V případě, že do CDD ještě zaregistrováni nejste, můžete tak učinit snadno a rychle zde. S jediným účtem v Centrální databázi dodavatelů získáte kromě jiného také možnost přihlášení do nejpoužívanějších elektronických nástrojů v České republice. 

Dodavatelé, neváhejte a najděte tu pravou zakázku ještě dnes na Portálu Dodavatele. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit emailem na podpora@qcm.cz či telefonicky na +420 538 702 710.

 

Podo pro aktualitu