Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Nové webové stránky Fondu ohrožených dětí

Výpis systémových zpráv

Novou webovou prezentaci Fondu ohrožených dětí naleznete od dubna na stránkách www.fod.cz. Věříme, že nový web pomůže rozšířit obecné povědomí o dané problematice.Nadace Fondu ohrožených dětí spustila na začátku dubna novou webovou prezentaci.

Fond ohrožených dětí se stěžejně zabývá pomoci dětem, která jsou ohrožena týráním, zneužíváním či zanedbáváním s působností na celém území České republiky. Sdružení také provozuje síť zařízení „Klokánky“, tato zařízení jsou pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Jejich současná celková kapacita je 504 míst.

FOD zpravodaj, zvláštní číslo 1/2014:
"Pan David Horký a jeho společnost QCM nám dali krásný vánoční dárek - novou a moderní webovou prezentaci. Nové stránky, které se nám moc líbí, nám QCM vytvořila plně sponzorsky a z vlastní iniciativy. Jejím cílem bylo, aby náš nový web přispěl k obecnému povědomí o dané problematice a přivedl Fondu nové dárce a sponzory, kterým není osud ohrožených dětí lhostejný (www.fod.cz). DĚKUJEME!"