Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Nová služba pro zadavatele - identifikace...

Výpis systémových zpráv

Jak jste si jistě všimli, vyhověli jsme vašim četným žádostem a od konce července jsme zařadili do systému a dali vám tak možnost sledovat identifikaci uživatelů, kteří si stahují dokumentaci k veřejným zakázkám.

Nyní je možné u každého vkládaného dokumentu nastavit, zda bude zobrazen i neregistrovaným (anonymním) uživatelům nebo jen registrovaným (přihlášeným). Jako výchozí stav je nastaven jen registrovaným.  U dokumentu pak vidíte, kolikrát byl uložen a kdo a kdy tuto akci provedl.

Pokud vám výchozí stav z nějakého důvodu nevyhovuje, nastavení si u každé zakázky či dokumentu změníte v sekci „Zakázky“ zaškrtnutím či nezaškrtnutím pole „Dostupné pouze registrovaným“ a následným uložením volby. Obrázek viz níže.

Věříme, že jsme vám tímto vylepšením udělali radost a vnesli vyšší komfort do vaší práce s veřejnými zakázkami.

V případě potřeby kontaktujte naši technickou podporu.

Obr. Jak nastavit dostupnost dokumentu - označeno červeně

dostupnost dokumentu

Jak zjistím, kdo si zobrazil dokument u veřejné zakázky?

Postup je detailně popsán v Častých dotazech