Výpis systémových zpráv

Katalog organizací

Úřední název organizace Ulice Obec PSČ Kraj
Základní škola Volyně Školní 300 Volyně 38701 Jihočeský kraj
Základní škola Vratimov, Datyňská 690 Datyňská 690 Vratimov 73932 Moravskoslezský kraj
Základní škola Vratimov, Masarykovo náměstí 192 Masarykovo náměstí 192/37 Vratimov 73932 Moravskoslezský kraj
Základní škola Vrbno pod Pradědem, okres Bruntál, příspěvková organizace Školní 477 Vrbno pod Pradědem 79326 Moravskoslezský kraj
Základní škola Vsetín, Luh 1544 Jasenická 1544 Vsetín 75501 Zlínský kraj
Základní škola Vsetín, Ohrada 1876 Nad Školou 1876 Vsetín 75501 Zlínský kraj
Základní škola Vsetín, Rokytnice 436 Rokytnice 436 Vsetín 75501 Zlínský kraj
Základní škola Vsetín, Sychrov 97 Sychrov 97 Vsetín 75501 Zlínský kraj
Základní škola Zbraslavice, okres Kutná Hora Zbraslavice 190 Zbraslavice 28521 Středočeský kraj
Základní škola Zdenky Braunerové Roztoky, příspěvková organizace Školní nám. 470 Roztoky 25263 Středočeský kraj
Základní škola Zlaté Hory Wolkerova 712 Zlaté Hory 79376 Olomoucký kraj
Základní škola Zlín, Dřevnická 1790 Dřevnická 1790 Zlín 76001 Zlínský kraj
Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558 ,příspěvková organizace Mikoláše Alše 558 Zlín 76173 Zlínský kraj
Základní škola Zlín, Okružní 4685 Okružní 4685 Zlín 76005 Zlínský kraj
Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace Slovenská 3076 Zlín 76001 Zlínský kraj
Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace Štefánikova Štefánikova 2514 Zlín 76115 Zlínský kraj
Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk Boženy Němcové 1503 Zábřeh 78901 Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Studená, okres Jindřichův Hradec Komenského 446 Studená 37856 Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Albrechtice Školní 20 Albrechtice 73543 Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná, příspěvková organizace Komenského 1000 Dolní Lutyně 73553 Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Antonína Čermáka, Praha 6 Antonína Čermáka 6 6 Praha 6 16000 Hlavní město Praha
Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace Opletalova 699 Benešov nad Ploučnicí 40722 Ústecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Bohumín tř. Dr. E. Beneše 456 okres Karviná, příspěvková organizace tř. Dr. E. Beneše 456 Bohumín 73581 Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace Čs. armády 1026 Bohumín - Nový Bohumín 73581 Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor Borotín 146 Borotín 39135 Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Borovského, Karviná, příspěvková organizace Ve Svahu 775 Karviná - Ráj 73401 Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Březová, okres Opava, příspěvková organizace Březová 78 Březová 74744 Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Cehnice, okres Strakonice Cehnice 105 Cehnice 38752 Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic Na Vyhlídce 6 Dobrá Voda u Českých Budějovic 37316 Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace Pod Školou 209 Dub nad Moravou 78375 Olomoucký kraj