Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Již tři tisíce registrovaných zadavatelů na...

Výpis systémových zpráv

Portál pro vhodné uveřejnění má již tři tisíce registrovaných zadavatelů! Včera jsme zde přivítali jubilejního 3000. registrovaného veřejného zadavatele.

Stal se jím Textilní zkušební ústav, s.p., Brno, který je na českém trhu leaderem zkušebnictví a certifikace v oboru a rozvíjí v rámci experimentálního vývoje celou řadu dalších aktivit. Akreditovaná zkušební laboratoř nabízí několik set zkoušek pro takřka všechny druhy textilních výrobků.

Věříme, že tímto krokem Textilní zkušební ústav, s.p., významně přispěje k vyšší transparentnosti svých veřejných zakázek a přejeme jim příjemné a pohodlné uveřejňování.

Portál pro vhodné uveřejnění nabízí Profil zadavatele dle zákona všem veřejným i dotovaným zadavatelům a registrace i uveřejňování zakázek je zde ZDARMA. Proto neváhejte a registrujte se ještě dnes.