Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Jak zadávat zakázky elektronicky?

Výpis systémových zpráv

V roce 2018 čeká všechny zadavatele veřejných zakázek historicky největší změna za posledních 10 let. Od 18. října 2018 musí probíhat všechny zakázky plně elektronicky. To platí i pro zakázky, které byly zahájeny před tímto datem.

Chceme zadavatelům co nejvíce usnadnit přechod do elektronického prostředí, a proto jsme připravili praktický workshop, kde si zadavatelé sami krok za krokem projdou, vyzkouší a procvičí elektronické zadávací procesy. Budeme k tomu používat certifikovaný elektronický nástroj na Portálu pro vhodné uveřejnění. Můžete se těšit na individuální přístup lektora, každý účastník dostane k dispozici vlastní PC a v učebně bude skupina max. 15 osob.

Termíny a místa konání:

27. 11. Praha      Workshop PVU - elektronické zadávání VZ (PC učebna)více informací zde

30. 11. Brno       Workshop PVU - elektronické zadávání VZ (PC učebna)více informací zde

Naučte se elektronicky zadávat zakázky v předstihu, nenechávejte to na poslední chvíli!

Aktuální přehled všech školení a workshopů najdete na našem webu  QCM školení v sekci ŠKOLENÍ A SEMINÁŘE, který průběžně aktualizujeme a doplňujeme.

Těšíme se na setkání s Vámi.