Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

KOMPLEXNÍ OPATŘENÍ KE SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 17.07.2017  
Datum zahájení zadávacího řízení 12.06.2017
Označení verze Neaktuální  (17.07.2017 11:32:32)
Systémové číslo P17V00005016
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky KOMPLEXNÍ OPATŘENÍ KE SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI OSVĚTLOVACÍ SOUSTAVY OBCE POŘÍČANY
Druh Stavební práce
Popis Veřejná zakázka řeší rekonstrukci veřejného osvětlení v obci Poříčany za účelem snížení energetické náročnosti osvětlovací soustavy. Projekt zahrnuje dvě ze tří větví osvětlovací soustavy. Rekonstrukce bude provedena jako tzv. „oprava výměnným způsobem“, kdy se mění energeticky nevyhovující prvky stávající instalace (svítidla) za moderní úsporné výrobky ve stávajícím umístění. Akce je financována prostřednictvím programu EFEKT Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, a proto je potřeba zachovat a dodržet zásadní energetické aspekty projektu.
V předmětné části obce je dle pasportu celkem 140 světelných bodů, které jsou napájeny ze světelných rozvaděčů HRVO 01 (světla označena červeně) a HRVO 02 (světla označena zeleně); svítidla napojená na HRVO 03 (oblast, které se tato projektová dokumentace netýká) jsou označena modře. Rozvaděče jsou osazeny samostatným měřením spotřeby EE. Celkový stávající příkon všech svítidel činí 14,31 kW. Nejvíce zastoupená svítidla jsou: AMBASADOR, RAKEV, KOSTKA, IVO, MODUS, ASTRA, LVD, DINGO, ATOS. Technický stav odpovídá stáří a je z hlediska bezpečnosti a energetické úspornosti na hranici možného provozu. Svítidla jsou většinou osazena na stožárech Fe; FeZn a distribuce EE. Z důvodu stárnutí světelně činných prvků stávající osvětlovací soustavy nejsou splněny,normy pro veřejné osvětlení. V předmětu EP je instalován velký počet světelných zdrojů, které jsou z pohledu dnešních standardů nevyhovující, ať už po stránce energetické účinnosti, či funkční – použité vysokotlaké sodíkové výbojky mají nízký index podání barev, což má negativní vliv na bezpečnost.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 1 400 000,00 Kč
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Zařízení pouličního osvětlení
Datum ukončení příjmu nabídek
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva KOMPLEXNÍ OPATŘENÍ KE SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI OSVĚTLOVACÍ SOUSTAVY OBCE POŘÍČANY
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Poříčany
IČO 00239666
Adresa
Lipová 235
28914 Poříčany
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 239629

Nahoru