Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

E-ZAK - novinky červenec

Výpis systémových zpráv

Za poslední měsíce jsme do E-ZAKu implementovali celou řadu vylepšení.

Neustále pracujeme na zdokonalování systému E-ZAK, aby byl pro uživatele co nejpřívětivější. Také se snažíme, aby práci zásadním způsobem ulehčil a pomohl s běžnými i složitějšími úkony, které administrace veřejných zakázek vyžaduje. Za poslední měsíce jsme do E-ZAKu implementovali celou řadu vylepšení.

Představujeme Vám nejzajímavější z nich:

 • DOCX šablony dokumentů – jde o novinku, která umožňuje zadavateli zcela individuálně vytvářet vlastní šablony dokumentů dle interních potřeb a zvyklostí. Do předem definovaných polí v DOCX se automaticky propisují data přímo ze zakázky a dokument lze následně ještě dále editovat.

 

 • Skrytí seznamu účastníků veřejné zakázky na profilu zadavatele u veřejné zakázky
  a DNS
  – zadavatel si nově sám určuje, zda neuveřejní seznam evidovaných účastníků, tzn. dodavatelé a veřejnost uvidí pouze vybraného dodavatele (§ 218 ZZVZ).

 

 • Úprava notifikačního e-mailu o zprávě v systému E-ZAK – užitečné vylepšení pro dodavatele, kdy v e-mailu je nově odkaz, přes který si dodavatel může sám dokončit předregistraci.

 

 • Propojení s e-tržištěm Gemin od 1. 7. 2017 je žádané vylepšení pro zadavatele registrované v Geminu i E-ZAKu, kdy zakázky vypsané od 1. 7. 2017 budou automaticky přenášeny na propojený profil zadavatele na elektronickém nástroji E-ZAK tak, aby zadavatel vždy plnil všechny legislativní požadavky.

 

 • Napojení na formuláře Věstníku veřejných zakázek – aktualizovali jsme datové rozhraní pro nové specifikace evropských formulářů a optimalizovali validační hlášky z Věstníku veřejných zakázek.

 

 • Katalog smluv: zadavatel jako příjemce plnění – v záznamu smlouvy lze nyní nově označit, že je zadavatel příjemce plnění.

 

 • Přehled manuálů v systému E-ZAK - po přihlášení má uživatel - jak zadavatel, tak dodavatel - k dispozici odpovídající aktuální manuály (odkaz Manuály v patičce).

 

 • Integrace se spisovou službou T-Mapy.

 

Neváhejte a nové funkce si co nejdříve objednejte u svého obchodníka nebo poptejte na obchod@qcm.cz.

Přejeme Vám příjemnou práci s E-ZAKem.