Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Výpis systémových zpráv

Zaregistrujte se na PVU a získejte informace o všech veřejných zakázkách v České republice jako první

Portál pro vhodné uveřejnění (PVU) je unikátní webový systém, který dodavatelům zpřístupňuje veřejné zakázky jak veřejných, tak dotovaných zadavatelů. Na PVU má v současnosti svůj profil více jak 5 000 zadavatelů (cca 40 % všech zadavatelův ČR) s veřejnými zakázkami v objemu za téměř 900 MLD Kč. Přidejte se k nám a získejte informace vždy jako první - jako jediní na trhu publikujeme 100 % všech uveřejněných zakázek v ČR.

Jak to na PVU funguje?

Snažíme se zpřístupnit veřejné zakázky maximálnímu počtu uchazečů, a nabídnout jim tak možnost účastnit se zadávacích řízení. Webový přístup k veřejným zakázkám publikovaným na tomto portále je poskytován zdarma, pro kompletní přístup je třeba bezplatná registrace.

Databázi veřejných zakázek získáváme:

 • Z profilů zadavatelů na Portálu pro vhodné uveřejnění
 • z Věstníku veřejných zakázek,
 • z elektronického tržiště veřejné správy Gemin,
 • ze stovek uživatelů elektronického nástroje E-ZAK,
 • a z ostatních certifikovaných profilů zadavatelů.

V čem se PVU liší od ostatních portálů?

 • Poskytujeme primární data (informace o veřejných zakázkách čerpáme přímo od  zadavatelů, garantujeme tak jejich 100% aktuálnost).
 • Nabízíme nejen běžně dostupná data o zakázkách, ale i informace, které zvýší Vaši šanci uspět ve veřejné zakázce (dodatečné informace, smlouvy, poptávky apod.), čímž získáte obrovskou konkurenční výhodu.
 • Díky zveřejnění profilu organizace v katalogu dodavatelů PVU budete snadno dohledatelní všemi zadavateli, kteří zde veřejné zakázky umisťují.
 • Umožňujeme neomezený počet uživatelských účtů pod identitou organizace (získáte tak jedinečný nástroj pro správu veřejných zakázek napříč organizací).

 

Vybrat si můžete i některou z našich placených služeb, které Vám přinesou spoustu výhod:

 • V rámci podrobného vyhledávání pomocí rozšířeného filtru si sami nadefinujete, o které zakázky máte zájem – zúžíte si tak původní výběr jen na ty nejrelevantnější výsledky.
 • Zasílání informací o nových zakázkách emailem dle nastavených kritérií Vám výrazně ušetří čas, který byste jinak trávili nad jejich vyhledáváním.
 • Díky sledování vybraných zakázek a automatickému upozornění na jejich změny Vám už žádná důležitá informace neunikne.
 • Náš dohazovač zajistí, že budete cíleně oslovováni zadavateli s relevantními poptávkami – získáte tak přístup k zajímavým obchodním příležitostem „na míru“.

REGISTRUJTE se ZDARMA už za 2 minuty

Registrace dodavatele pomocí jednoduchého online formuláře Vám zabere 2 minuty a je ZCELA ZDARMA. Navíc získáte přístup ke všem placeným službám na 1 MĚSÍC ZDARMA JAKO DÁREK. Díky tomu si vyzkoušíte jednotlivé pokročilé funkce a sami se pak rozhodnete pro eventuální přiobjednání jen některých z nich, či všech v rámci balíčku PROFI (1 100 Kč/6 měsíců, 2 000 Kč/rok).

Registrovat

Objednejte si BALÍČEK PROFI a nepropásněte už žádnou zakázku

Jste na PVU zaregistrovaní jako dodavatelé a chtěli byste využívat portál naplno se všemi pokročilými funkcemi? Přihlaste se do svého účtu a v menu v oddílu služby-obchod si zvolte ty služby, o které máte zájem.

Využijte cenově výhodné nabídky ve formě BALÍČKU PROFI za 2 000 Kč/rok nebo 1 100 Kč/6 měsíců bez DPH, a získejte tak všechny služby najednou.

CENÍK SLUŽEB PRO DODAVATELE

BalíčekPROFIL ZDARMAPROFI 2 000 Kč/rok
1 100 Kč/6 měsíců bez DPH

Základní vyhledávání v katalogu všech uveřejněných veřejných zakázek v ČR

ANO ANO

Možnost stahování zadávací dokumentace k veřejným zakázkám

ANO ANO

Domovská stránka s nejdůležitějšími přehledy o vybraných zakázkách

ANO ANO

Zveřejnění profilu organizace v katalogu dodavatelů PVU

ANO ANO

Neomezený počet uživatelů a jejich správa pod identitou organizace

ANO ANO

Podrobné vyhledávání v katalogu veřejných zakázek

NE ANO

Zasílání veřejných zakázek e-mailem dle nastavených kritérií

NE ANO

Sledování vybraných zakázek a automatické upozornění na jejich změny

NE ANO

Dohazovač

NE ANO

Objednat

Potřebujete poradit? Napište nám na podpora@qcm.cz nebo volejte +420 538 702 705.