Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

2. ročník konference ELEKTRONIZACE VEŘEJNÝCH...

Výpis systémových zpráv

Dovolujeme si vás pozvat na 2. ročník konference na téma „Elektronizace veřejných zakázek - výměna zkušeností, novinky a trendy“, která se koná dne 19. srpna 2015 v Praze v hotelu Barceló. Pořadatelem je společnost QCM, s.r.o.

Cílem letošního 2. ročníku konference je příprava na nový zákon, kdy elektronizace veřejných zakázek bude již povinná, novinky v oboru a výměna zkušeností v práci s elektronickými nástroji mezi účastníky z řad zadavatelů.

Můžete se těšit na významné hosty z řad přednášejících, program nabitý aktuálními tématy, vstupy samotných zadavatelů, panelovou diskusi a také široký prostor pro výměnu zkušeností v průběhu celé konference.

Pokud se o elektronizaci veřejných zakázek vážně zajímáte, chcete znát novinky a směr, kterým se tato oblast bude dále ubírat, nenechte si tuto příležitost ujít!

Podrobné informace, pozvánku a přihlášku naleznete na www.ezak.cz.